Dla kogo jest leczenie implantologiczne?

W życiu zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje na które nie jesteśmy przygotowani. Do jednej z takich sytuacji należy utrata zęba.

Rozwiązania implantologiczne to często jedyny sposób na pozbycie się tego kłopotu. Wstawienie implantów przywróci wam pełne i naturalne uzębienie nie tylko niewielkim kosztem, ale przede wszystkim bezboleśnie.

Implanty stomatologiczne od lat kojarzone były z osobami starszymi. Coraz częściej leczeniu implantologicznemu poddają się młode osoby. Wzmożona aktywność fizyczna, a także zamiłowanie do sportów ekstremalnych sprawia, że młodzi ludzie są bardziej narażeni na utratę zębów.

Straciłem ząb w wyniku wyścigu kolarskiego. Nie wyobrażałem sobie chodzić „bez zęba”. Mimo natłoku obowiązków i zajęć dodatkowych, znalazłem czas na uzupełnienie powstałej luki. Do kliniki Omni-Dent trafiłem z polecenia. Podczas pierwszej konsultacji implantologicznej, od razu Pani doktor Katarzyna Świerkowska – Grochowska przedstawiła propozycję leczenia, a także pełny kosztorys. Podczas zabiegu nie czułem bólu, jedynie delikatne wibracje. Jestem zadowolony z uzyskanego efektu. Co jest dla mnie najważniejsze – nie widać różnicy między wstawionym implantem, a moim pozostałym uzębieniem. – zdradza 25 – letni pacjent kliniki Omni–Dent.

Implanty stomatologiczne są inwestycją na całe życie, zapewniającą Państwu piękny i estetyczny uśmiech. Dzięki temu znowu będziecie mogli się szeroko uśmiechać i jeść wszystko na co tylko macie ochotę.


Chcielibyście Państwo dowiedzieć się czy leczenie implantologiczne jest dla was? A może zdecydowaliście się na przywrócenie sobie pełnego uśmiechu?

Już dziś zapraszamy na konsultację implantologiczną do gabinetu . Nasi specjaliści odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania, a także zaproponują najlepszą dla Was drogę leczenia implantologicznego.