Endodoncja

Według statystyk ponad 70% dorosłych uważa, że nieestetyczny uśmiech wpływa negatywnie na karierę oraz relacje z innymi ludźmi. Często okazuję się, że przyczyną są chore zęby.

Samo leczenie próchnicy, nie zawsze jest rozwiązaniem. Wymagane jest specjalistyczne leczenie tkanek zęba. Wtedy lekarz stomatolog zaleca Państwu leczenie endodontyczne.

Dawniej leczenie kanałowe nie było tak popularne. Zdecydowana większość osób decydowała się na usunięcie zęba. Obecnie jest to niewielki odsetek społeczności. Dzięki takiej formie leczenia będziecie mogli Państwo cieszyć się własnymi zębami jeszcze przez wiele lat.

Aby dodatkowo zwiększyć skuteczność tej metody w gabinecie Omni-Dent leczenie kanałowe realizujemy przy pomocy mikroskopu. Pozwala to nieporównywalnie zwiększyć skuteczność przeprowadzonego zabiegu.

Zapraszamy na konsultację do gabinetu Omni-Dent już dziś!

Czy warto poddać się leczeniu kanałowemu?

Według statystyk, aż 40% osób zwraca uwagę na uśmiech podczas pierwszego spotkania. Ponad 70% pracodawców częściej zatrudnia osoby posiadające estetyczny...

Czy leczenie kanałowe jest dla mnie?

Łapią Państwa nagłe bóle zęba, które trwają od kilku minut do kilku godzin? Zrezygnowaliście ze spożywania słodyczy lub ciepłych i zimnych napojów, ponieważ ząb...

Czy leczenie kanałowe jest bolesne?

Bardzo często nasze zęby są ostatnią rzeczą o której myślimy. Czy Państwo też tak macie, że jeżeli ząb nie boli tak, że nawet leki przeciwbólowe...

Ból zęba pojawia się w czasie jedzenia słodyczy lub picia zimnych napojów? Nasila się w nocy albo podczas gryzienia twardych produktów?

W takim przypadku niezbędna jest konsultacja lekarska, aby uniknąć sytuacji, gdy usłyszycie Państwo diagnozę, że zęba trzeba usunąć.

Zapraszamy już dziś na konsultację endodontyczną do gabinetu Omni-Dent.