Implanty

Jednym z najpiękniejszych prezentów, który możemy otrzymać oraz podarować, jest uśmiech. Według brytyjskich naukowców 1 uśmiech może pobudzać mózg w takim samym stopniu, co 2000 tabliczek czekolady. Ale kto byłby w stanie zjeść tyle czekolady na raz?

Warto dbać o uśmiech w każdym wieku. Zadbane uzębienie nie tylko korzystnie wpływa na zdrowie całego naszego organizmu, ale także na relacje z innymi ludźmi.

Co w sytuacji, kiedy Państwa zęby nie są idealne albo w Waszym uzębieniu pojawiły się nieestetyczne ubytki?
Wtedy jednym z lepszych rozwiązań jest leczenie implantologiczne. Przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz pracy doświadczonego zespołu, możemy przywrócić Państwu pełną estetykę uzębienia.

Wstawienie implantu w miejscu powstałego ubytku pozwala na szybkie odzyskanie zdrowego uśmiechu i zapewnia 98% skuteczności. Co ważne, rodzaje implantów są indywidualnie dostosowywane do potrzeb i możliwości finansowych pacjenta.

Zapraszamy do gabinetu Omni-Dent na konsultację implantologiczną!

Jak przebiega leczenie implantologiczne?

Doświadczenie osób wykonujących nam daną usługę jest ważne. W naszej klinice stawiamy nie tylko na wysoką jakość materiałów i usług. Ważny jest dla nas także ciągły rozwój i...

Dlaczego warto poddać się leczeniu implantologicznemu?

Włoski reżyser filmowy Federico Moccia powiedział kiedyś: Jeden uśmiech i wszystko wyda Ci się łatwiejsze. Zgadzacie się Państwo z tym? My zdecydowanie...

Dla kogo jest leczenie implantologiczne?

W życiu zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje na które nie jesteśmy przygotowani. Do jednej z takich sytuacji należy utrata zęba. Rozwiązania implantologiczne...

Chcielibyście Państwo odzyskać radość z jedzenia swoich ulubionych potraw? Marzycie o pełnym i zdrowym uśmiechu pozbawionym ubytków?

Zapraszamy na konsultację do gabinetu Omni Dent. Nasi specjaliści odpowiedzą Państwu na wszelkie, nurtujące Was pytania a także pomogą w wyborze najlepszej dla Was drogi leczenia implantologicznego.

Konsultacja przebiega sprawnie i szybko. Już w zaledwie kilka dni możecie Państwo cieszyć się pełnym i zdrowym uśmiechem!