Jak przebiega leczenie implantologiczne?

Doświadczenie osób wykonujących nam daną usługę jest ważne.

W naszej klinice stawiamy nie tylko na wysoką jakość materiałów i usług. Ważny jest dla nas także ciągły rozwój i praktyka zawodowa.

Zespół implantologiczny posiada kilkunastoletnie doświadczenie. W tym czasie wykonał ponad 5 tys, zabiegów implantologicznych. Większość zabiegów wykonywana jest za pomocą chirurgii nawigowanej. Jest to rozwiązanie wygodniejsze, szybsze oraz mniej uciążliwe.

Pierwsza wizyta jest wizytą konsultacyjną podczas której ustalamy ile implantów jest potrzebnych oraz ustalamy co możemy zrobić. Podczas konsultacji, pacjent dostaje pełny, kompletny plan leczenia. Wykonywane są wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, które pozwalają wszystko zrobić w jednym miejscu. Na następnej wizycie wykonujemy zabieg. Pracujemy na szablonach – bez użycia skalpela oraz bez szwów. Jedyny dyskomfort, jaki pacjent odczuwa to ukłucie podczas podawania znieczulenia. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu. – opowiada dr Katarzyna Świerkowska-Grochowska.

Leczenie implantologiczne jest po to, aby przywrócić pełne uzębienie – tym samym piękny i estetyczny uśmiech na kolejne lata. W momencie, gdy będziecie dbali o swoje "nowe zęby”, radość z uśmiechu trwać może nawet do końca życia!

Macie Państwo pytania dotyczące leczenia implantologicznego? Chcielibyście dowiedzieć się o najlepszym dla Was rozwiązaniu?

Już dziś zapraszamy na konsultację implantologiczną do gabinetu Omni-Dent.