Stomatologia Zachowawcza

Polski dziennikarz i podróżnik, Jacek Pałkiewicz, powiedział kiedyś: Jeśli spotkasz kogoś bez uśmiechu, daj mu jeden ze swoich. Są to mądre i wartościowe słowa, które powinny motywować nas do częstszego uśmiechania się.

Uśmiechanie się sprawia, że dostarczamy swojemu organizmowi hormonów szczęścia – endorfin, dzięki czemu jesteśmy szczęśliwsi i bardziej przyjaźni dla otoczenia. Oprócz tego nasz uśmiech, jest naszą wizytówką.

Zdrowe zęby to nie tylko poprawa wyglądu. To przede wszystkim przejaw troski o swoje zdrowie. Nieleczone schorzenia zębów mogą prowadzić do poważnych chorób ogólnoustrojowych, dlatego tak ważne są wizyty kontrolne.

W gabinecie Omni-Dent w ramach profilaktyki, możecie skorzystać Państwo z zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej.

Jama ustna jest integralną częścią organizmu. Nieleczone zmiany chorobowe występujące w jamie ustnej mogą prowadzić do rozwoju poważnych schorzeń ogólnoustrojowych. To między innymi: cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca oraz układu krążenia. Okazuje się, że w Polsce próchnicę ma ponad 90% dorosłych. Na szczęście rokrocznie świadomość o posiadaniu zdrowych zębów rośnie, co miejmy nadzieję przełoży się na spadek osób dotkniętych próchnicą. - opowiada dr Katarzyna Świerkowska – Grochowska.

Do gabinetu Omni-Dent przychodzą całe rodziny. Sposób leczenia jest dostosowany indywidualnie do wieku, potrzeb oraz możliwości finansowych pacjenta.

O gabinecie Omni-dent dowiedziałam się od swojej koleżanki. Po perfekcyjnie przeprowadzonym zabiegu przyprowadziłam na konsultację swoje dzieci oraz męża. Już ponad 5 lat leczymy zęby w gabinecie Omni-dent i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze świadczonych usług, jak i przyjaznej atmosfery. – zdradza pacjentka gabinetu Omni-Dent.

Jeżeli nadal macie Państwo wątpliwości dotyczące stomatologii zachowawczej lub chcielibyście umówić się na wizytę – zapraszamy do kontaktu z gabinetem Omni-Dent.

Zespół doświadczonych stomatologów chętnie odpowie Państwu na wszelkie pytania i pomoże przy wyborze najkorzystniejszego dla Was leczenia stomatologicznego.